A mám po srandě.

27. dubna 2014 v 23:34 | Ammy Trixit |  ŽvB - 1. ročník
Dneska jsem posnídala a potom se vydala po hradě. Prvně jsem hledala co kde všechno je. Našla jsem obraz buclaté dámy a dloubala do ní asi 5 minut, omrzelo mě to a tak jsem se vydala zase dolů, kde jsem potkala Merovola. Povídali jsme si a mě uklouzlo zda má trest, slyšela to jedna prefetka, tak jsem utekla s pláčem. Tohle jsem nechtěla, ke všemu jedna zmiozelačka mě nazvala krvezrádcem!Přešla jsem to s chladnou hlavou. Pak jsme se domluvili s Beccou, že jdeme ven. Tak jsme běhali po hradě nikdo nikde nebyl. Já se tedy bála, že mě chytí Dachal, ale ten má svoje starosti, u zástupkyně. Takže byl kdesi v pekle. Jednou na něho taky dojde. Ale ne, on když neděláme problémy je docela milej. Jak jsme se s Beccou vracely chytl mě kolejní, a já musela na kolej. Becci jsem neřekla, lhala jsem kolejnímu! Proboha kdyby to věděl, stydím se za sebe. Jak já se stydím! Špiním jméno koleje a jeho heslo.
(Já a Becca venku)

(kolejní a já)

Zůstala jsem tedy sedět jako pecka na koleji. Byla tam Noreen tak jsme si povídali dokonce i s Blair, vypadala unaveně. S Nor jsme zůstaly sami na koleji povídali jsme si a já ji ukázala jizvy od otce co mám na těle. Vypadala vyplašeně když to viděla. Nebudu lhát. Mám z otce strach, nechci jet domů. Matka mi taky nepomůže.


Dneska mě nikdo kromě kolejního nechytl a Ay taky nebyla na koleji. Takže zítra budou mít zase myši pré. Mě nezastaví vyhrožováním, že dostanu trest. I Mrzimorka musí sem tam udělat lumpárnu.
 


Komentáře

1 Noreen Y. Noreen Y. | 27. dubna 2014 v 23:48 | Reagovat

Tvoje zápisky jsou super, i když jsou kratší. :D
A Nor je prostě ze slušné happy (víceméně :D) rodinky, takže tohle úplně nečekala, no.

(přemejšlim, že si taky založim deník. Ale jak se znam, tak bych tam zapomínala psát. :D)

2 Shinji Shinji | Web | 28. dubna 2014 v 15:43 | Reagovat

Pěkné :)  Abych ale nepsal samé pochvaly, tak na mě to bylo až moc stručné

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama