Kamarádi a tvrdý boj v kotli

16. dubna 2014 v 16:03 | Ammy Trixit |  ŽvB - 1. ročník
Dneska jsem potkala skupinku super lidí. Všichni to byli prváci jako já, začala jsem si s nimi povídat a docela jsme si rozuměli. Ale asi pojedu jako vždycky sama kupéčkem, nejsem typ, který by se rád bavil s lidmi okolo několik hodin.


Hlavní událost se, ale stala včera večer. Odehrávalo se to mezi Merovolem Grossem a skupinkou druhaček. On jednu z holek totiž praštil tak že měla monokl. Ale nezůstalo to jen u toho, a tak se holky rozhodly, že mu dají taky za vyučenou. Jednu holčinu jsem poznala už předtím jmenuje se Alia a té se to celé stalo. Mám pocit, že mě nemá taky ráda protože se s Mervolem bavím. Je to docela smutné, chtěla jsem si s ní promluvit, ale chová se ke mně jako k odpadu. Podivínka. Asi nemám v osudu se s nimi i nadále bavit. Z celé skupinky se mnou baví jen taková milá slečna. Myslím že jí říkali Ali, nebo tak nějak.

Asi si nebudu sedat na místo s dámou, je to totiž jejich rajón a to mi dala Alia dostatečně na jevo. Vlastně mám dojem že dostatečně najevo dává všechno okolo mé postavy, ale mě to nevadí.


Vzpomínka:
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama