Moje zaspání na formule.

25. dubna 2014 v 12:53 | Ammy Trixit |  ŽvB - 1. ročník
Před tím než ti napíšu, co se dělo celý včerejší den. Našel si mě Roger, byl až moc milý. Učil mě všelijaké vychytávky a tahal po hradě. Ale zase se semnou nebaví. Byla jsem na něho zlá. A teď přejdeme k ...

První hodina Formulí. Popravdě nevím co se probíralo, protože jsem zaspala a došla až na druhou hodinu ve kterém jsme se začali učit kouzlo Jilexis. Formulku ti říkat nebudu. Je to zakázané. Po tomto jsme se vydali do velké síně na večeři a donesla jsem jeden z dortů do naší společenské místnosti. Pak jsem začala nacvičovat kouzla. Potom jsme blbli s Michalem. Kouzlil iluze zvířat a za chvíli tam byla Zoo. Hadi, kočky, opice … cokoliv si představíte. Poznala jsem se i s Blair. Je to super holka. Alice mi přišla smutná, nevím co se děje i tak je mi jí hrozně líto. I když vím, že o lítost prváka nestojí. Budu dělat, že jsem včera nic neviděla.

Rebecca se neobjevila a Beccu jsem jen viděla jak prošla okolo pozdravili jsme se. Jinak ji skoro nevídám. Tolik mi chybí … začínám klobou nenávidět za to že nás rozdělil. S Beccou se vůbec nepotkáváme a docela mě to začíná mrzet. Dneska večer hodlám konečně se více rozkoukat po hradě, co jsem slyšela musím se vyhnout Ashi Dachalovi. Prej je zlej. Nečekala bych to od Havranspárského, ale všude se může klobou mýlit.

Naučila jsem se i pár kouzel co bych neměla umět … myslím si, že mi to s hůlkou docela jde. I když ne tak dobře jak bych chtěla já. Večer mi pomohla profesorka Ash s uklidem v kufru takže jsme našli i věci co tam nebyly. Jsem za to ráda. Řekla jsem ji své obavy z otce a matky. Vím, že jak dojedu domů budu bita. Jsem Mrzimorská holka … ne podle představ otce.


Dneska má Adeleine výročí smrti. Spinkej v poklidu maličká. Ade byla mladší sestra dva mudlové ji srazili autem, když vběhla do silnice. Otec zuřil chtěl spravedlnost, on má předky kdesi u Salazara Zmiozela, ale spravedlnost byla vyřešena mudlovskými úřady.

Můj deníčku myslím, že toto je všechno co bych měla zapsat. Mám teď těžké období. Matka mi napsala, že jsem zcela neschopné dítě. Copak já mohu za to kam mě klobouk poslal co ze mě "ONI" vychovali?
 


Komentáře

1 Michael Wood Michael Wood | 25. dubna 2014 v 14:12 | Reagovat

Moc hezký deník. :)

2 Shinji Shinji | 25. dubna 2014 v 15:52 | Reagovat

Tyhle tvoje zápisy moc rád čtu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama