Setkání s kamarády

15. dubna 2014 v 23:09 | Ammy Trixit |  ŽvB - 1. ročník

Mám spolubydlící Beccu, je to super holka. Spolu děláme lumpárny až si říkám, jestli jsme normální. Becca mě zachránila před Rogerem Coldenem. Ten kluk je totální magor! Škrtí a ubližuje holkám, nebyla jsem jediná kdo to od něho kdy schytal. Setkala jsem se s holčinou jménem Alia a ta také zažila jeho tyranství. Včera jsem byla v pokoji, když někdo zaklepal, mysleli jsme si, že je to brácha Beccy, ale byl to on, Roger. Chvíli jsem se s ním hádala a vyhazovala ho ven, ale nechtěl, vhrnul se na mě a začal mě škrtit. Becca se ho snažila odtrhnout, naštěstí jsme měli otevřeno a okolo šel Merovol Grosse. Pomohl mi a zachránil před Coldenem.

Jenže ten horor neskončil. Když jsme ho vykázali ven a Mervol chtěl odejít vrátil se a žádal mě o odpuštění. Prosil skoro na kolenou. Nechtěla jsem ho ani vidět, přesto pořád otravoval. Nikdo ho nedokázal vykázat, až musela nastoupit slečna Brigádnice.


Jsem si jistá, že s Rogerem ještě budu mít problémy v dalším životě v Bradavicích. Ale není to jediný člověk co mě nechápe. Mám už více nepřátel.

První den jsem potkala El a Molly. Jsou to super holky, co je s nimi zábava. Bohužel jsme měly s Molly smůlu, jejího kocourka zabil had. Konal se tedy pohřeb při kterém jsme nechali na místě svíci. Druhý den tam již nebyla. Někdo svíci ukradl. Molly je super kamarádka, je šikovná a vyzná se v Londýně i okolí. Naučila mě cestovat letaxem. Jsem za ní ráda i za El.
Ammy :3
 


Komentáře

1 SweetMister SweetMister | Web | 16. dubna 2014 v 13:35 | Reagovat

Rawr! :33 *Becca

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama