První dojmy, komplikace.

15. dubna 2014 v 23:44 | Ammy Trixit |  ŽvB - 1. ročník
Dost nepříjemný zážitek se mi stal druhý den po přájezdu, kdy jsem snědla zkažené jídlo. Zvracela jsem, kdyby, ale někde normálně. Já to hodila na ministerstvu kouzel. Cítila jsem se opravdu blbě, ke všemu to viděl celé Roger Colden. V tu dobu jsem si ještě myslela, že je normální. Doufala jsem v kamarádství, ale když na to koukám zpětně, už tehdy mě ohrožoval na životě.

První náznaky jeho magorského chováni jsem zpozorovala v divadle u přístavu. Byla jsem tam já, Merovol a Roger. Chtěl furt hrát divadlo, a když jsem vyplázla na něho jazyk začal být agresivnější. Myslela jsem si, že je to jen hloupí vtípek to jeho chování a tak jsem s ním chodila ven, vždycky mi utekl nebo zmizel a pak nadával, kde jsem, že mě hledal všude možně. Přitom před 5 minutama stál kousek odemne a nehledal mě. Ale co ... kašlu na to. Nepřiblížím se k němu ani na krok.

Tak tohle se mi přihodilo nedávno deníčku. Chápeš to? Já si nikdy nemyslela, že mě bude mlátit starší kluk co nás má spíše chránit. Doufám, že na ministerstvu mě nikdo neviděl, jinak se hanbou propadnu. Mamka by mě zajisté uškrtila.

Ammy :3
 


Komentáře

1 Shinji Shinji | 16. dubna 2014 v 16:59 | Reagovat

Školka je NONRP, takže se to moc do deníku nehodí ^^

2 ammytrixit ammytrixit | 16. dubna 2014 v 18:54 | Reagovat

[1]: : Jo, pravda. :D Upraveno ... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama