Smutný fakt ...

22. dubna 2014 v 0:05 | Ammy Trixit |  Básně a příběhy
Den se přehoupl v noc. Všude na ulici bylo ticho jako by byla půlnoc. Nebyla, zklamu vás. Harry Potter totiž zmizel a lidé se báli chodit na ulici, aby neschytali ránu z jakéhokoliv temného místa.
Nocí se plíží dým. Kdyby jste zašli za roh pochopili by jste co se děje, bohužel na to jste moc líní. Tak postáváte ve stínu pod stromem. Nehodláte udělat ani krok, máte strach, co když jsou tam muži s maskami? Vy víte, že jsou to smrtijedi, ale jejich jména jsou tabu nesmíte o nich mluvit. Pamatujete si na den, kdy jste jednou řekli "Antonín Dolohov?"
Pět týdnů jste se schovávali jako zvěř v lese, než jste mohli zase vytáhnout čumák.
Konečně zpoza rohu někdo vyšel. Vysoké nohy, školní hábit Nebelvírské koleje a rezavé vlasy, které jí padají až po zadek. Otočila se a podívala se na tebe zelenýma očima. Polkneš. Byla to ona tvoje kamarádka z dětství. Kdysi jste spolu běhali a smáli se, ale teď? Ona zmizela a ty utíkáš před Voldemortovými pochopy. Stojíš a sleduješ jak dívka pozvolna mizí. Cítíš slzy na tvářích. Utíráš je mokrým rukávem. Vzpomínky nejde oklamat.
Ta dívka už 6 let nežije. Její duch tu zůstal , aby ses na něho ty mohl/a koukat. Vzduch se zatočil ve smutném tanci smrti. Kdy bude konec tomu strachu? Kdy bude konec?
Další smutný výkřik do prázdna. Volání o pomoc kam ty rozhodně nedoběhneš a nepomůžeš. Zabili by tě stejně jako toho nebohého člověka. Harry nikde a jeho přátelé zmizeli s ním.
Zítra v noci ji zase uvidíš …
 


Komentáře

1 Spencer Hadfield Spencer Hadfield | Web | 23. dubna 2014 v 13:00 | Reagovat

Pěkné! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama