To je snad apríl, ne?!

27. dubna 2014 v 8:55 | Ammy Trixit |  ŽvB - 1. ročník
Den začal zcela nevinně. Na snídani jsem došla, vzala nějaké jídlo do společenky. Pak běhala po hradě. S Beccou jsme pak šli nahoru a povídaly si. Pak Becce uklouzla noha povalila mě a já nešťastně skončila pod schody. Něco jsem si udělala s rukou bolelo to jako čert. Becca se začala obviňovat, ale ona ze to nemohla, to se mohlo stát i mě. Tak nás profeosorka Alashama Mang odvedla na ošetřovnu.


Tam se mě ujala Sayaka Hitori, která mi řekla že to mám ošklivě naražené, dala mi vypít lektvar co chutnal jako rezavá voda. Fuj. A pak mi zápěstí zafixovala a postila mě ven. Cítila jsem se chvíli špatně, ale pak mě zase odchytla prof. Alashama Mang, že musíme něco probrat.


Došli jsme do kabinetu a já se nestačila divit. Paní profesorka musela od někoho zjistit co se dělo včera na koleji. Byla jsem z toho celá zmatená. Kdo by ji to říkal? Kdo by podrazil ostatní? Tak jsem popravdě řekla, že se mi nelíbilo, že na mě Jacob čaroval. To jsem nechtěla lhát, ale měla jsem malou dušičku.


Pak mě odchytla Becca v jídelně. Líbili se ji obvazy. Přišel i Merovol a najednou Becca musela jít. Přemýšlela jsem jestli neběžet za ní, ale Merovol mi řekl, že by jsme mohli jít vařit lektvar tak jsem zajásala a šla.
Šli jsme vařit čokoládu. Merovol mi všechno ukázal a pomohl mi s ní. Když jsme měli hotovo objevil se tam Dachal, držel Merovola za paži a vyhrožoval mu školním trestem. Nakonec si Merovol vybral trest, ale nevypadal šťastně. Chtěli jsme čokoládu rozdat, ale nešlo to. Nikdo to nechtěl. Bylo před večerkou a Beccu už jsem nenašla, tak jsem se vydala na kolej a chvíli cvičila kouzla. Už umím bravůrně rušit červené jiskry, prefekti a primusové třeste se! Povídali jsme si spolu a blbli, pak přišla Ay. Já řekla trochu víc nahlas že jdu pryč a naše primuska mě zastavila. Udělala zátarasy a sedla si před ně. Tak jsem ji začala kočkovat. A ryla do ní, že je to poprvé, ať mě pustí. Prostě jsem škemrala. Jo … a deníčku potkala jsem Nell. Taky super holka, chtěla by furt jen dodržovat zákony.
Nell a Ay hlídaly abych neutekla pryč. Pak mě začali vyprávět o Rudejch, že unesli už studentku a nebojí se zabíjet. Když mě takto strašily já si nebyla jistá zda to není sranda.
Nell zjistila, že mám ráda adrenalin tak mi přitiskla hůlku ke krku. Já nehnula brvou, jsem zvyklá od otce.
Pak došla profesorka Alashama Mang. Povídala si s námi o svém dětství na hradě. Že to vlastně byli trochu zločinci, protože jednomu pomáhali. Pak mi řekla taky o Rudých a já pochopila, že to není sranda.
Paní profesorka mi řekla, že do Mrzimoru patřím. Že takovéto názory na zlo neměla ani ona.


Ay a Nell mě hlídaly do noci, takže jsem opravdu ven nemohla. Ale já to dneska napravím, a Ay mě jen tak nechytne. I když mi vyhrožuje čtvrcením, myslím, že jeden trest vadit nebude.
 


Komentáře

1 Blair Blair | Web | 27. dubna 2014 v 11:41 | Reagovat

Držím palce, určitě to nějak půjde! :D jsem zvědavá, jestli napíšu deník ze včera xD

2 beccaevans beccaevans | Web | 27. dubna 2014 v 13:46 | Reagovat

Sexy (y) :D

3 Shinji Shinji | Web | 27. dubna 2014 v 14:46 | Reagovat

Stručný, ale zábavný :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama