Toulky hradem ...

26. dubna 2014 v 1:11 | Ammy Trixit |  ŽvB - 1. ročník
Dneska den začínal snídaní. Dala jsem si něco lehkého a ovoce. Pak jsem nám oznámili že nebude hodina lektvarů. Začala jsem se nudit, netušila jsem co bude. Když rozkal vyhlásil že dvě hodiny lektvarů budou.
Byly to základní informace, jako o kotlících a knihách a esejích. Okamžitě po hodině jsem šla na oběd vzala pizzu do společenky a něco k pití taky ve flašce. Pak jsme měli hodinu Astronomie. Také první byl úkol - zase esej … Deníčku já ho udělala hned jak jsem přišla do společenské místnosti. Chvíli jsem cvičila kouzla a opisovala sešit Rebecce, aby se měla z čeho učit. Pak jsem se vydala dát seminárku kolejnímu do truhličky. Potkala jsem tam Beccu, chvíli jsme si povídali, bylo asi 30 minut před večerkou. Becca mi řekla něco co mě překvapilo. Klobouk prej měl důvod proč mě tam poslal. Asi mi už nevěří, že chci táhnout s nimi za jeden provaz ... ke všemu mě nahryzává moje kolej ke konání dobra. Bylo deset minut před veřerkou. Tak jsme nakonec šly.


Ve společence bylo veselo. Jacob mě několikrát zaklel a furt padal a bylo mi to divné. Tak jsme zavolali Ay. Běžela pro ni Blair. Jacob měl otřes mozku, proto byl tak divný. Alice zase odešla do lesa, hledali ji všichni, nebudu od ní vyzvídat co se děje, ale Jacob mě tím přístupem k ní pěkně naštval. Ke všemu jsem se seznámila s Richardem. Vylila jsem mu trochu srdíčko a snažila se navázat lepší vztah. Je to milej kluk, jen si nevěří. Blair mi dala dopisní obálku, abych mohla poslat Becce dopis. Je na mě moc hodná.
Naučila jsem se rušit jiskry, bude se mi to hodit před útěky, když si mě označí prefekt. Sice to neumím stoprocentně, ale aspoň něják … prostě po třetím pokusu to zmizí. Jacob mi začaroval vlasy na červeno ... měla jsem je asi 10 minut červené jako nebelvírák.


Nevetší gol přišel když Richard odešel pryč. Došla noční návštěva v maskách, byli to Nebelvírští protože mě zvali na kolej. Já nechtěla snad jindy … ale udělala jsem krok do neznáma a proběhla se v noci po hradě. Dachal stejně už chrněl … Běhala jsem různě po hradě a pak se rozhodla jít spát. Nakrmila jsem svou krysu Gandalfa. Už se nemohu dočkat až uvidím Beccu a Rebeccu. Je dost děsivé, že Ay dělá tak tvrdé podmínky. Prej zmiozelští budou mít zase problémy ... nevím kdo běhal po hradě, ale někoho chytli ... co jsem pochopila z rozhovoru.


PS: Včera jsem se seznámila se slečnou Noreen, je taky v Mrzimoru a docela si začínáme rozumět.Úkoly:

 


Komentáře

1 Blair Blair | Web | 26. dubna 2014 v 1:20 | Reagovat

Hezky psané, líbí se mi ty vkládané printy, taky bych to chtěla umět, ale galerie je taky fajn. Díky za dnešek :)

2 Shinji Shinji | Web | 26. dubna 2014 v 8:18 | Reagovat

Moc pěkný :)
                 (ten slimák na druhým screenu mě dostal :D)

3 Alice Alice | 26. dubna 2014 v 9:53 | Reagovat

Moc hezký článek. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama