Narozeninová oslava a další překvapení ...

9. června 2014 v 10:13 | Ammy Trixit |  ŽvB - 1. ročník

LEKTVARY JSOU KATASTROFA!
Jestli si na zkouškovím nevytáhnu něco co umím tak proletím jak namydlenej blesk a Mang uvidí jen ohnivou čáru. Ke všemu tam nebyla. Ještě že tak na hodině jsem se totálně zmenožnila! To jsi ještě neviděl ... 2x mi z toho vznikla taková břečka, že nalit to někomu do pití má zažívací potíže měsíce. Už jen počkat až nastane výbuch ... Ironie je, že mi nejdou jen lektvary co se musí vařit pod 50 stupni, tedy takzvaným studeným ohněm. Já bych to střílela ....

Ale přesuňme se k veselejší věci ...
Alice a Becca mi uspořádali oslavu narozenin. Měli jsme dort a dostala jsem dokonce dárek! Ano já dostala dárek! Už jsem přece velká holka, ale udělalo mi to radost. Mám totiž kamarády. Alice tam udělala plno barevných světýlek a nechali mě sfouknout svíce. Přání neřeknu, jen naznačím týká se to zavěreček. Já jsem tak ráda, že si na mě holky vzpomněly.
Thomasovi se vyhýbám, mám z neho strach a jemu to vyhovuje. Vlastně neřekl ani popel. On ví o co jde a já to nebudu rozhrabávat.
Blíží se zkoušky a můj žaludej je jako na vodě. Mám strach. Chodím na hodiny ne že by ne ... ale ... prostě mám ze zkoušek strach ... Musím se více začít učit formule.


Takže, bych to shrnula. Jsem dvanáctiletá mladá slečna bez domova. Jediný příbuzný je babička, která si mě nemůže vzít k sobě. Ale co víme, třeba otec zase dostane rozum ... možná ... spíš ne.

Pac a pusu
Ammy
 


Komentáře

1 beccaevans beccaevans | Web | 9. června 2014 v 14:56 | Reagovat

Moc good článek :3 a s lektvarama to má Becca stejný -.-

2 Shinji Riku Shinji Riku | 13. června 2014 v 19:31 | Reagovat

Novej styl psaní? Vypadá to docela fajně :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama