Poslední hodina.

9. června 2014 v 11:05 | Ammy Trixit |  Básně a příběhy
Ammy velice ráda píše příběhy s tematikou na smrtijedy. Vlastně skoro furt, je tím dost podeslá. Od doby co se dozvěděla, že smrtijedi existovali. Tady je něco z její knižky.Byla už noc. Hodiny odbíjely dvanáctou hodinu. V ulici se objevili dvě tmavé postavy a uprostřed byla mladá dívka. Drželi ji pevně za ruce. Sotva se držela na nohách. Ten mladší z nich. Byl to mladík s kapuci přes hlavu náhle dívku pustil. "Pán zla ji chce živou Yaxley!" řekl staršímu muži. "Nic jí nedělám jen jsme si s tou mudlovskou krysou pohráli!" řekl starší kterého mladej nazval Yaxley.
"Paktovat se z mudly …" odfrkl si. "Mladá holka z čistokrevné rodiny … víš Antone za toto se piká …!" Koukl se znovu na zuboženou dívku a přikývl. "Dobře ale i tak … má toho dost Yaxley a pak pán zla … bude ji mučit …!" Yaxley se zasmál a koukl na něho. "Nepřežije to … asi …" zamyšleně ji chytl za bradu a prohlédl si ji. Dívka se mu nekoukla do očí. Opovrhovala jím i když ji udělali dost nechutností. Jiná by se krčila v rohu a prosila o život. To Zoe Teylorová neuměla. Ušklíbl se a dotáhli dívku až k bývalému knihkupectví. Tady teď býval pán zla, když chtěl něco nebo někoho rychle vyřídit.

Vešli do osvětlené místnosti. Pán zla seděl na křesle a koukal se jak mladý Malfoy mučí mladého čaroděje. Yaxley se se zálibou kouknul na mučeného. Miloval, když se na to mohl koukat, ale víc zbožňoval když to mohl vykonávat. Dívka koukala do země. Nechtěla se na to koukat. Sebrali ji život a teď skončí jako on. Koukla na kluka. Nebo jako hračka pro muže. Vlastně smrtijedy. Nenápadně se otřásla. Její hůlka byla dávno kdesi rozbitá. Kdyby neudělala tu chybu.
Voldemort se koukl na Yaxleye a Antona. "Moji věrní!" vykřikl. "Přivedli jste mi ji?!" "Jistě mistře …" přikývl Yaxley a hodil s dívkou o zem. Dopadla na podlahu velice tvrdě. "Je jenom vaše …" oba se uklonili.
Proč vlastně honili tuto dívenku? Bylo by divné říct, že pro nic. Prostě pomáhala mudlům. "Přivítejte Zoe Teylorovou … mudlovskou štětku!" zasmál se Voldemort a vstal z křesla. Smrtijedi jen pozorovali zvědavě pána zla. "Chceš něco říct?" obešel holku. Koukla se na něho a pousmála se. "Chcípni …" řekla na rovinu. Plno lidí sebou trhlo a Bella začala ječet něco o tom že ji zabije. Věděla, že je mrtvá už teď proč tedy neurazit tu maškaru? Kouknula se před sebe a nenávistně si sjela Bellu pohledem. "Moc dobře víte, že Harry Potter vyhraje … nechápu proč se snažíte …" zašeptala. "Hádám že tak 5 měsíců … budu vám držet fleka v pekle …"
"AVADA KEDAVRA!" Voldemort to nevydržel. Dívka byla hned mrtvá.
Zůstane na věky zapomenuta. Nikdo ji nezná a nikdo už nepozná.
Epilog
Opravdu se to stalo. O 5 měsíců později Voldemort padá mrtev k zemi. Harry Potter vítězí.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama