Srpen 2014

48 hodin nebo blbá hra?

31. srpna 2014 v 12:18 | Ammy Trixit |  Prázdniny 95/96
Ahoj deníčku,
víš že tě dneska, možná, držím naposledy?
Abych to vysvětlila, včera večer se něco stalo. Potkali jsme tři zakuklence, všude bylo bláto a lístečky. Já blbec ten lísteček zvedla! Jestli jsem nakažená, nějakým tím jedem nebo tak, tak je to už jedno, vzala jsem všechny lístečky, aby se nemohl nakazit nikdo jiný. Je mi jedno, zda je to jen hloupá hra, nebo realita. .... No dobře, není mi to jedno! Bojím se, že umřu, ale to mi dává novou příležitost. Když mám jen 48 hodin života, mohu jít a zeptat se osoby co potřebuji, kde je Jenna. Jo, a nenávidím nemocnici svatého Munga. Ta lekokouzelnice nás nechala ve štychu.

Víš, chtěla bych, aby tento deník našli po mé smrti, a zakopali ho semnou. Ale předtím ho přečetli mým přátelům.

Alice, děkuji ti, že jsi byla moje nejlepší kamarádka, skoro jako sestra. Starala jsi se, když mi bylo nejhůře. Byla jsi semnou v dobrém i ve zlém. Jsem ráda, že jsem tě potkala, mám tě moc ráda.


Míšo, ty lumpe! Miluji tě z celého srdce, asni nevíš jak moc tě miluji. Jednou jsem s tebou chtěla mít rodinu, dva malé caparty - Zoe a chlapečkovo jméno by sis vymyslel sám. Budu tě milovat i za hrobem a budu vedle tebe stát, i když mě neuvidíš.

Merovole, ty jsi případ. *smajlík* Jsi dobrý kamarád mrzí mě, že jsme se teď vůbec nebavili. Ta propast, asi ji nestihnu zcelit v čas ... jestli opravdu umřu, chci aby jsi mi odpustil a přišel aspoň na pohřeb.

Becco, zlatíčko. Omlouvám se, že jsem na tebe neměla tolik času. Snad najdeš další dobrou kamarádku, budu za to jen ráda.

Jenno, nikdy jsme se pořádně neviděli. Díky, tobě a tvému dobrodružství jsem se do toho navezla, ale mě to nevadí. *smajlík* Konečně nejsem myška co je schovaná v díře. Poslední 3 týdny se díky tobě stali docela legrací.

Ay! Děkuji to za všechno a nebuď smutná. Prosím, nevím co se stalo, ale zkus nasadit usměv na rty. Aspoň na pohřbu ... nechci ho mít tak smutnej. Vem sebou i Dariuse, prosím.

Jacobe, jestli budeš otravovat Alice, budu tě chodit strašit do tvého domu! To přísahám. Buď na ni hodnej.

Erin, Thomasi, Johne, Lisso a Simone, všem vám děkuji, že jste semnou v těch těžkých chvílích. Že mě umíte rozesmát, když je nejhůře. A pokud se potvrdí to, že opravdu ten lístek byl otrávený, tak vás na pohřeb taky zvu. Hele opovažte se někdo brečet. Já chci super veselej pohřeb.

Deníčku, doufám tímto, že je to jen hloupá hra. Jen hra co nás měla vyděsit a ublížit nám psychicky ne fyzicky. No, popravdě včera jsem si chtěla ublížit i psychicky jsem na dně, co když je to celé pravda, kdyby tam nebyla Alice ... ta mě zachránila.

S láskou tvá
Ammy

Hororové zprávy.

29. srpna 2014 v 23:05 | Ammy Trixit |  Prázdniny 95/96
Vím jistě, že se celý tento příběh začíná odvíjet dneska ráno. Sedla jsem si ke kamarádovi a ptala se ho na Jennu. Už dlouho jsem tu holku neviděla, a to mě děsilo. Jenny bylo vždy plno a mnoho lidí ji nemuselo. Vím, že Simon se s ní často stýká. V tu chvíli kdy mi řekl, že ji někdo asi unesl jsem věděla, že je zle. Poslední dny jsou jako zlý sen, lidi mizí, ubližuje se jim a já to pomalu zjišťuji, až po tom co je jim ublíženo.

S Jennou jsme neměli jakýkoliv vztah, ale i tak, je to kamarádka mých kamarádů a já se rozhodla vyšetřit, co se to děje. Za pomocí několikla lidí, z důvodu jejich bezpečnosti napíšu jen přezdívky, (je to vlk, myš a mozek), jsme se rozhodli zasáhnout.

Pokud jsem si myslela, že prázdniny budou pohodové, tak tímto dnem se to celé změnilo. Plno informací, které jsem získala musím vstřebat. Pak teprve mohu začít dál zkoumat kdo tento odporný čin spáchal. Teď si asi říkáš: "Jsi ještě mrně ..." ale copak, by jsi čekal až tvým kamarádům někdo ublíží?
Mám strach, že nezůstanou u jednoho člověka. Co když vezmou i někoho dalěího?
Míša je tichý, Ay smutná a Darius také. Dozvěděla jsem se, že John je v nemocnici. Co se to děje? Proč tomu tak je?! Mám strach i o sebe a lidi kolem ... Jediný kdo mě drží nad vodou je Alice, která neztratila hlavu, když mi bylo nejhůře.

Erin si všimla mého tetování, tak jsem ji řekla, co jsem si vymyslela. Nemohu ji říct pravdu ne teď, ne tady ... snad jindy. Povídali jsme si o něm a já musela lhát, pro její dobro, i dobro ostatních. Je toho tolik nezodpovezeného, co jednoho dne vypluje na povrch. Doufám, že nebudu jednou jako otec, ubližovat lidem kolem sebe. Zdá se mi, že už se to deje ... Bavila jsem se s Ay a pak byla smutná, potkala jsem Dariuse ... nosím smůlu ...


Další věc, našel mě otec. Byl naštvaný, že jsem nejela domů. Prej ještě zařídí abych měla ostudu před ostatními čistokrevnými. Jak jsem si mohla dovolit jít do Mrzimoru. Vyvázla jsem jen s monoklem pod okem. Bojím se, že by toho mohlo být i víc. Merovol se nám vzdálil. Tolik bych mu chtěla říct, že je to kamarád, ale on se stýká s jinými lidmi. Budu ho muset vyslechnout kvůli Jenně. Je to jedna z klíčových postav tohoto případu, ale to jsme se vzdálila od toho co jsem chtěla psát. Otec mě na týden odtáhl do sídla a učil mě, jak být správná čistokrevná čarodejka, ale já nemohu, nejsem mrcha, co by lidem podrážela nohy. Opravdu, jsem obyčejná, mrzimorská dívka. Jinou kolej bych už nechtěla ...

Becca, dlouho nebyla v kotli. Už ji ani neznám. Snad se zase sejdeme a řekneme si zážitky z prázdnin. Těším se na nováčky ... těším se do školy. Už aby začalo vyučování.

Tvá Ammy

Tak jsem zlobila ...

24. srpna 2014 v 16:04 | Ammy Trixit |  Prázdniny 95/96
Milý deníčku,
zanedbávám tě, ale událo se toho tolik, že nevím kde začít. Tak od začátku.
Bylo mi špatně opravdu hrozně zle. Naštěstí se objevil Daniel Styx, ano ten chlapec kterého jsem vyšetřovala (můj první velký případ) a mluvila s Redhornem. Moje vyšetřování nikam nevedlo. Věděla jsem, že jen utekl. Daniel mě vzal ke Katherine Star a ta mě vzala k sobě domů, takže teď byslím u nich a jsem za to velice vděčná. Miša je poslední dobou divný, hodně se přátelí s Ay a Jacobem. Tak jsem docela ráda, že mohu bydlet s Kath.

Objevila se tu prej ženská, co ubližuje lidem kolem. Ke všemu do kotle chodí stará paní, co je milá, ale zmatená. Další věc, krádeže ryb. Ukradli mi asi 15 ryb jeden den a druhý den asi 8, proto jsem napsala na ministerstvo, aby chytli zloděje. Nevím jestli ho už chytli, ale doufám, že ano. A bude dlouho sedět v Azkabanu!

Poslední věc co se mi povedla. Byla jsem v Obrtlé ulici. Jupí. Vzal mě tam kamarád, celou dobu jsem se mu držela za patami. Strach z Obrtlé jsem překonala jen díky němu. Viděla jsem, plno divných lidí a koukala na zvířata, co prodávají v obchodě, místním. Ale Obrtlá ulice je strašidelná, kdybych mohla, tak tam už nejdu! *pár kaněk na stránce*
Chci zjístit co se to děje s těmi třemi. Proč se tolik kamarádí, a proč mi Míša lže, že je všechno v pořádku. Protože já poznám když mi někdo lže.

Tvoje Ammy
XXX