48 hodin nebo blbá hra?

31. srpna 2014 v 12:18 | Ammy Trixit |  Prázdniny 95/96
Ahoj deníčku,
víš že tě dneska, možná, držím naposledy?
Abych to vysvětlila, včera večer se něco stalo. Potkali jsme tři zakuklence, všude bylo bláto a lístečky. Já blbec ten lísteček zvedla! Jestli jsem nakažená, nějakým tím jedem nebo tak, tak je to už jedno, vzala jsem všechny lístečky, aby se nemohl nakazit nikdo jiný. Je mi jedno, zda je to jen hloupá hra, nebo realita. .... No dobře, není mi to jedno! Bojím se, že umřu, ale to mi dává novou příležitost. Když mám jen 48 hodin života, mohu jít a zeptat se osoby co potřebuji, kde je Jenna. Jo, a nenávidím nemocnici svatého Munga. Ta lekokouzelnice nás nechala ve štychu.

Víš, chtěla bych, aby tento deník našli po mé smrti, a zakopali ho semnou. Ale předtím ho přečetli mým přátelům.

Alice, děkuji ti, že jsi byla moje nejlepší kamarádka, skoro jako sestra. Starala jsi se, když mi bylo nejhůře. Byla jsi semnou v dobrém i ve zlém. Jsem ráda, že jsem tě potkala, mám tě moc ráda.


Míšo, ty lumpe! Miluji tě z celého srdce, asni nevíš jak moc tě miluji. Jednou jsem s tebou chtěla mít rodinu, dva malé caparty - Zoe a chlapečkovo jméno by sis vymyslel sám. Budu tě milovat i za hrobem a budu vedle tebe stát, i když mě neuvidíš.

Merovole, ty jsi případ. *smajlík* Jsi dobrý kamarád mrzí mě, že jsme se teď vůbec nebavili. Ta propast, asi ji nestihnu zcelit v čas ... jestli opravdu umřu, chci aby jsi mi odpustil a přišel aspoň na pohřeb.

Becco, zlatíčko. Omlouvám se, že jsem na tebe neměla tolik času. Snad najdeš další dobrou kamarádku, budu za to jen ráda.

Jenno, nikdy jsme se pořádně neviděli. Díky, tobě a tvému dobrodružství jsem se do toho navezla, ale mě to nevadí. *smajlík* Konečně nejsem myška co je schovaná v díře. Poslední 3 týdny se díky tobě stali docela legrací.

Ay! Děkuji to za všechno a nebuď smutná. Prosím, nevím co se stalo, ale zkus nasadit usměv na rty. Aspoň na pohřbu ... nechci ho mít tak smutnej. Vem sebou i Dariuse, prosím.

Jacobe, jestli budeš otravovat Alice, budu tě chodit strašit do tvého domu! To přísahám. Buď na ni hodnej.

Erin, Thomasi, Johne, Lisso a Simone, všem vám děkuji, že jste semnou v těch těžkých chvílích. Že mě umíte rozesmát, když je nejhůře. A pokud se potvrdí to, že opravdu ten lístek byl otrávený, tak vás na pohřeb taky zvu. Hele opovažte se někdo brečet. Já chci super veselej pohřeb.

Deníčku, doufám tímto, že je to jen hloupá hra. Jen hra co nás měla vyděsit a ublížit nám psychicky ne fyzicky. No, popravdě včera jsem si chtěla ublížit i psychicky jsem na dně, co když je to celé pravda, kdyby tam nebyla Alice ... ta mě zachránila.

S láskou tvá
Ammy
 


Komentáře

1 Zloduch Zloduch | 1. září 2014 v 12:45 | Reagovat

Jen chci upřesnit, že původně to bylo 72 hodin. Takže dneškem ti zbývá ještě 24h :P

2 Blair Blair | 1. září 2014 v 19:50 | Reagovat

Možná je dobře, že Blair už umřela před tímhle.. Ještě by si kazila image slzama:(
Už se těším na nový rok :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama