Hororové zprávy.

29. srpna 2014 v 23:05 | Ammy Trixit |  Prázdniny 95/96
Vím jistě, že se celý tento příběh začíná odvíjet dneska ráno. Sedla jsem si ke kamarádovi a ptala se ho na Jennu. Už dlouho jsem tu holku neviděla, a to mě děsilo. Jenny bylo vždy plno a mnoho lidí ji nemuselo. Vím, že Simon se s ní často stýká. V tu chvíli kdy mi řekl, že ji někdo asi unesl jsem věděla, že je zle. Poslední dny jsou jako zlý sen, lidi mizí, ubližuje se jim a já to pomalu zjišťuji, až po tom co je jim ublíženo.

S Jennou jsme neměli jakýkoliv vztah, ale i tak, je to kamarádka mých kamarádů a já se rozhodla vyšetřit, co se to děje. Za pomocí několikla lidí, z důvodu jejich bezpečnosti napíšu jen přezdívky, (je to vlk, myš a mozek), jsme se rozhodli zasáhnout.

Pokud jsem si myslela, že prázdniny budou pohodové, tak tímto dnem se to celé změnilo. Plno informací, které jsem získala musím vstřebat. Pak teprve mohu začít dál zkoumat kdo tento odporný čin spáchal. Teď si asi říkáš: "Jsi ještě mrně ..." ale copak, by jsi čekal až tvým kamarádům někdo ublíží?
Mám strach, že nezůstanou u jednoho člověka. Co když vezmou i někoho dalěího?
Míša je tichý, Ay smutná a Darius také. Dozvěděla jsem se, že John je v nemocnici. Co se to děje? Proč tomu tak je?! Mám strach i o sebe a lidi kolem ... Jediný kdo mě drží nad vodou je Alice, která neztratila hlavu, když mi bylo nejhůře.

Erin si všimla mého tetování, tak jsem ji řekla, co jsem si vymyslela. Nemohu ji říct pravdu ne teď, ne tady ... snad jindy. Povídali jsme si o něm a já musela lhát, pro její dobro, i dobro ostatních. Je toho tolik nezodpovezeného, co jednoho dne vypluje na povrch. Doufám, že nebudu jednou jako otec, ubližovat lidem kolem sebe. Zdá se mi, že už se to deje ... Bavila jsem se s Ay a pak byla smutná, potkala jsem Dariuse ... nosím smůlu ...


Další věc, našel mě otec. Byl naštvaný, že jsem nejela domů. Prej ještě zařídí abych měla ostudu před ostatními čistokrevnými. Jak jsem si mohla dovolit jít do Mrzimoru. Vyvázla jsem jen s monoklem pod okem. Bojím se, že by toho mohlo být i víc. Merovol se nám vzdálil. Tolik bych mu chtěla říct, že je to kamarád, ale on se stýká s jinými lidmi. Budu ho muset vyslechnout kvůli Jenně. Je to jedna z klíčových postav tohoto případu, ale to jsme se vzdálila od toho co jsem chtěla psát. Otec mě na týden odtáhl do sídla a učil mě, jak být správná čistokrevná čarodejka, ale já nemohu, nejsem mrcha, co by lidem podrážela nohy. Opravdu, jsem obyčejná, mrzimorská dívka. Jinou kolej bych už nechtěla ...

Becca, dlouho nebyla v kotli. Už ji ani neznám. Snad se zase sejdeme a řekneme si zážitky z prázdnin. Těším se na nováčky ... těším se do školy. Už aby začalo vyučování.

Tvá Ammy
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama