close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Zmatení

16. září 2014 v 23:51 | Ammy Trixit |  Prázdniny 95/96
Tak jak začnu. Asi zase tím, že jsem skončila v nemocnici a to hned dvakrát po sobě. První byl pád na kameni. Uklouzla jsem a měla slabý utřes mozku a druhý, posttraumatický stres jak mě unesli zakuklenci, ale pěkně po pořadě.

Píše mi jakýsi -A. Je to Anonym. Ten unesl Jennu a zatáhl do toho plno lidí okolo. Prostě, v tom jedeme všichni. Po vyhružkách jsme se rozhodli raději jít na ministerstvo, čehož lituji, protože s tím nic nedělají. Prej jedna bystrozorka na tom už pracuje, možná Amm?
Jsem jak omámená poslední dobou. Lidi okolo mě se straní - Jamie mi nevěří, Spencer mi nevěří, Maša na toho nemám čas, Thomas je naštvanej a Erin taky. Ke všemu se objevili prvňáci. Více se to skomplikovat nemuže?!

Mám pocit, že mě někdo sleduje. Od toho přepadení mám špatné sny. Piju na to lektvar bezesný spánek, ale přesto se probouzím. Doktorka tomu říká, lehký spánek. Bojím se co z toho bude. Snad dopadne všechno dobře, a já konečně budu v klidu.
Bubáka a Chraplu jsem viděla za poslední dny několikrát. Mám strach, že mě zase najdou.

Jo, a. Do hry se dostal i Ash. Dneska jsem s ním mluvila. Popravdě mám z něho STRACH. Je to takovej vysokej chlap, když na něho koukám tak fakt musím zaklonit hlavu. *kaňka*
Ptal se mě na věci okolo rudých papírků, asi mi taky nevěří, ale já to neposílám, tak sakra lidi, copak by děcko mohlo posílat tolik dopisů? Lít krev na podlahu a brakovat pokoje?! Copak jsem superman?! Proboha, ať už Jamie a ostatní dostanou rozum! Chci jim pomoct!
Ale rozhodla jsem se to vyšetřit sama, napotřebuji ostatní lidi. Proč bych je do toho měla zatahovat.

Chodím k psycholožce - Rose. Je to super baba, ale taky nemuže pomoci všem. Otec je naštvaný, že jsem v Mrzimoru a to mi neodpáře. Přesto s ní velice ráda budu mluvit. Pomáhá mi to, i když lidem lžu, že ne.

Tvoje Ammy
 


Komentáře

1 -A -A | 17. září 2014 v 16:49 | Reagovat

-A

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama