close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Ash, Ben, Jamie a jiné problémy.

1. října 2014 v 15:31 | Ammy Trixit |  Prázdniny 95/96
Za poslední dobu se toho moc nezměnilo. Přišli prváci, dělají blbosti jako vždycky. Stříhání vlasů je ohromná zábava, haha *smutný smajlík*. Dlouho jsem neviděla Míšu, asi toho má moc a na mě nemá čas. Ale, to jsou moje osobní problémy, zaměřím se na nedávné usálosti. Seznámila jsem se s Mattem, je to bratranec Kath Star, myslím, teď si nejsem jistá. Když jsme se neznali křičeli jsme po sobě a chovali se jako děti, ale teď jsme tým.

Jednou večer se vrátila Kath a přivedla sebou ASHE a JAMIEHO! Nemám Ashe ráda, ubližuje mi. Nic jsem mu neudělala, tedy až na to dupnutí na nohu, ale copak to mohl cítit? Ke všemu se k nám vlámal BEN. Nechápu, jak může se dostat dovnitř bez klíče a kamínku. Chvíli jsme je otrovovali a pak ... myslím, že to byl ASH, poslal na mě kletbu: Žer slimáky. Nikdy mi nebylo blběji! Já ho fakt nesnáším! *několikrát obtažené*

Další den jsem odešla do kotle, a když jsem se vrátila, byl na posteli vyskládaný kufr s plyšáky. Určitě to byl ten otrapa Ash, nemá mě rád. Mě osobně nevadí, tedy pokud nechce zabíjet děti. Nechápu deníčku, jak muže mít dítě. To děcko musí být buď klikař nebo chudák. *smajlík*. Možná kdybych Ashe neotravovala nechal by mě být, ale my si chránili dům!

Vrátili Jennu, nebyla jsem ji navštívit, ona je přece jenom ... prostě mě nezná. *smutný smajlík* Becca se mi neozvala už několik týdnů. Včera jsem slišela, že odešla z kotle, nechápu co se děje. Aspoň si (doufám) Jamie dal nemyslí, že jsem unesla Jennu já. Jak bych to asi udělala?

Mám zase modré vlasy. Líbili se mi. Tak proč je nemít zase, a k tomu. Peter nakazil Lissu nějákou nemocí. Chovali se jako blázni. Tak jsem požádala o pomoc jednu moc hodnou slečnu, ta dovedla lekokouzelnici a ta je odvedla do nemocnice.

Myslím, že víc zajimavých činností jsem nedělala. Nudím se denně u lovu ryb. I když ...
Nedávno byla slavnost. Koupila jsem si lístky do tomboly a vyhrála užasný set na květiny a zahradničení! Ta slavnost se týkala jakého si Unitera. Najákej chlapík ... teda jeho žena, ho našla na půdě. Pak ho zkoumalo ministerstvo a zjistilo že patří Bradavicím. No aby ne, když je barevný podle školních kolejí. Bylo tam plno učitelů a nakonci padaly čokoládové žabky. Prostě legrace, i když mi příjde, že ministerstvo u toho sedělo jen aby se ten šutr neztratil. Poslední dobou moc nedělají, asi mají mnoho práce.

Jo, chudák, Ben byl pasován na náhradního otce, nevím zda mu to někdo řekl, ale bude to muset překousnout. Pokud vydrží naše nástrahy a pasti, pak je ten pravej. *smajlíci*.

Tvoje Ammy
 


Komentáře

1 beccaevans beccaevans | Web | 1. října 2014 v 16:22 | Reagovat

Někdy se spolu Becca s Ammy už musí sejít.  :/ Jinak pěkný článek :)

2 Katherine Star Katherine Star | 1. října 2014 v 16:40 | Reagovat

:DD Tak tohle mě vážně pobavilo :D škoda že jsi tam nenapsala v jakym stavu Kath přišla :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama