close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Vánoce a ten zbytek ...

30. října 2014 v 11:01 | Ammy Trixit |  ŽvB - 2. ročník
Pomalu se blíží zkoušky a my ještě neměli lektvary, neumíme kouzla z přeměňování, formulí ani černé magie. Kde to sakra žijeme?! Proboha pomalu šílím, ale začnu od začítku.
Byl tu hellowen. Den masek. Šla jsem za démonku, protože jsem nestihla hellowenský crofting. Musela jsem si půjčit kostým, dost mě to mrzelo. Ale byla jsem vybrána do 6. vyherců u kterých se rozhodovalo kdo vyhraje ceny. No pár lidí si ke mně stouplo, chtlě bych jim tolik poděkovat. Pak jsem tančila s Beccou, protože Miša byl zase někde v peklech, jako vždy ...
Asi před 14 dny jsem začala rozumět lektvarům tak dobře, že se až divím. Udělala jsem celou učebnici a poslala to profesorovi na kontrolu. Páni! Já umím lektvary! Jediná věc ze které jsem měla strach a já ji podrobila! Jsem tak dobrá. Ale vraťme se k tematu, Vánoce jsou tady. Včera jsem rozposlala dárky a první dostala. Od Michaela jsem dostala balíček plný věcí, náhrdelník a naušnice, od Alice, užasné tričko s vlčím potiskem a od Linnet jsem dostala mrzimorský skládací plášť. Já poslala snad všem bližným. Snad od otce dostanu to koště co jsem chtěla, no uvidíme.
Moje sova Erranna se včera pěkně zapotila, ale je to šikovná slečna. A dneska jsou VÁNOCE! Už se těším až rozbalím dárečky.

Jo a včera byla tombola a vyhrála jsem uplně užasný kufr! :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama