Květen 2015

Vánoce 98'

15. května 2015 v 11:22 | Ammy Trixit |  Život v Bradavicích
A je to tu, za pár měsíců mi bude 15, ale na co to myslím. Budou Vánoce, teda jsou Vánoce a já se rozhodla dát pár dárků lidem co mi jsou nejblíže. Takže jsem třeba vyšila tričko Alice, byla to docela fuška a musela jsem několikrát párat, ale jelikož jsem geniální dítě co umí vyšívat *smajlík za větou*, tak to nebylo tak těžké a nakonec jsem tričko, snad bez hrubek dokončila. I nu ona a její vlček. :) Taky Mervovi jako každý rok jsem poslala dáreček a své rodině. Doufám, že babička mi pošle něco normálního, minule to bylo milé překvapení, a hlavně se těším, co vymyslí Nomos za kolejní dareček, ty pantofle minulý rok mi zachránily nohy.

Vánoce jsou v plném proudu, dárečky, stuhy, vanoční stromečky, obecné veselí. Jen já se cítím jak praštěná po hlavě. Vůbec mi nepříjde, že jsou Vánoce. Mám pocit, že je začátek školního roku.
Změnila jsem se. Koukám na sebe do zrcadla a nemohu uvěřit, že jsme to já. Vyrostla jsem, snažím se upravovat ... Proboha nechci být dospělá! *Vysmátý smajlík* Dospívání je docela náročná situace kdy tělo, začíná reagovat jinak než jsme zvyklí. *vyplazenej smajlík* Ani nemám potřebu dělat problémy jako kdysy, ráda si sednu s kamarády ke stolu a pokecáme. S holkama probíráme kluky a taky mám Vin na pokoji, kdo by řekl, že z Vin vyroste taky slečna co má rozum. Když jsem ji potkala poprvé byla jiná a dost se změnila, ano někdy dělá blbosti, ale kdo v jejím věku nedělal? Já v jejím věku naháněla po škole ducha a snažila se zastavit šíleného profesora přeměňování. *zase smajlík* Kde jsou tyto dobrodružné akce? Že by jsme tolik zestárli?

Ay, byla v Číně. Jsem ráda, že na mě nezapomněla, mám ji jako starší sestru, i Alice, i když ta je na mě poslední dobou jako ras. *smutný smajlík* Snad ji to tričko potěší.

Co bych ještě napsala? Asi nic, tak Vám popřeji ... VESELÉ VÁNOCE a ŠTASTNÝ NOVÝ ROK!

Vaše Ammy