close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Ach ... ty matko ...

24. října 2016 v 13:16 | Ammy |  Dospělost
Tak dlouho jsem do tebe nenapsala ani čárku, měla bych, protože se toho hodně událo. Jsem už dospělá holka, bez baráku nad hlavou, s plno kamarády, nikdy mě, ale nenapadlo, že to podělám až tolik. Po NKÚ, jsem se nějak nedržela, užívala si života, víte, ono když se někdy něco stane, přece jen, říkáte si, přece nemohu otěhotnět když se omylem něco podělá.
Ono se to ale stalo, a ja budu mamka, ještě jsem neměla odvahu napsat kamarádům, popravdě, myslím si, že plno z nich bude docela nadávat, jen NKÚ s tím děcko nauživíš a otec kdesi pryč. *dlouha odmlka*

Ale jsem ráda, vždy jsme chtěla miminko, termín se pomalu blíží, ale měla bych si zatím najít nějakou lehkou práci, než budu mít pupek jak slon. Proboha, nemohu tomu uvěřit! Budu máma! Já! Zrovna já která, kdykoliv se něco stalo byla přímo ve středu. Dost mi to otevřelo oči, musím na sebe dávat pozor, hlavně teď v zimě. Mam okolo sebe super lidi, kteří mě podpoří, teda doufám, protože když ne tak se ubytuju v kotli, podle mě je trochu blaznovství mít miminko hned po zkouškách, ale ja jsem na to připravena, chovám se přece jen už dospěleji. *napsané malým písmem* Kotel je poslední dobou prázdný, až moc prázdný. Brigadníci chodí sem tam pomáhat, když někdo dojede a potřebuje se ubytovat, ale jinak je tam ticho. Je to depresivní ... kdykoliv bouchnou dveře otočím se a hledám někoho kdo došel, ale to jen vítr a nebo opilej Markus Flansner. Místní opilec co rád sedává u piva.
Škola, už skončila, nastavá nová etapa života, a tou je mateřství.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama